reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3’ten aksiyonu müjdeleyen set fotoğrafları

Çekimleri devam eden John Wick 3, setten fotoğraflarla heyecanımızı artırıyor. Keanu Reeves’in at üstünde tehlikeli bir kovalamacaya dahil olduğu görünüyor.

John Wick 3: Parabellum, hızla çekimlere devam ediyor. Geçtiğimiz gün setten sızan bir videoda Keanu Reeves’i New York sokaklarında at sürerken görmüştük. Şimdi o sahneyi detaylandıran bazı fotoğraflar internetteki yerini aldı. Fotoğraflarda kahramanımızı tehlikeli bir kovalamaca bekliyor gibi görünüyor. Peşindeki motosikletlilerden atla kaçan suikastçı, silahını da ustalıkla kullanacak gibi. Ayrıca bu sahnelerin bir kısmında Reeves’in dublör kullanmadığı da görünüyor. Sette ise olası sahneler için dublörü de kameralara yansıyor elbette. Setten sızan diğer görüntüler ise ünlü aktörün çekimler sırasında ne kadar yorulduğunu da gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BrosNYC/BACKGRID

Jose Perez/INSTARimages

Nefes kesen kovalamaca

İkinci filmde anlaşmaya karşı gelerek Continental Hotel sınırları içinde birini öldürdüğü için birlikten atılan Wick’e Continental’ın sahibinin 1 saatlik kaçma süresi tanımıştı. Başında 14 milyon dolar ödül de bulunan kahramanımız dünyanın dört bir yanındaki yetenekli suikastçıların avlamak istediği bir isme dönüşüyor. Baba Yaga olarak nam salan Wick’in peşine düşen sayısız suikastçı kahramanımızı öldürmek istiyor. Yeni filmde John Wick, tüm bu karmaşa içinden canlı sıyrılmak için elinden geleni yapacak. İkinci filmin sonunda korkmadığını belirten karakterimizi zorlu bir mücadele bekliyor. Film 17 Mayıs 2019‘da vizyondaki yerini alacak.