reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

Halle Berry, John Wick 3 için müjdeyi verdi

Hayranların heyecanla beklediği John Wick 3 için müjdeli haber filmin oyuncu kadrosunda yer alan Halle Berry’den geldi.

John Wick 3: Parabellum filmi için artık geri sayımı başlatabiliriz. Filmin kadrosuna katılan Halle Berry, yayınladığı bir Instagram gönderisiyle, filmin çekimlerinin tamamlandığını müjdeledi. Bu da çok yakında filmden kısa bir fragmanın yayınlanabileceği anlamına geliyor. Berry’nin paylaşımı ise şu şekilde: “Tamamlandı… Şerefe! Faslı güzel insanlara teşekkür ederim. Kalplerinizi açıp beni evimde hissettirdiğiniz için teşekkürler. John Wick 3 gerçekten unutulmaz bir deneyim oldu. Keanu Reeves ve bu seriye karşı büyük bir saygı duyuyorum ve serinin bir parçası olmak benim için büyük bir onurdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

John Wick 3, 16 Mayıs 2019’da vizyona girecek

Yeni film mayıs ayındaki gösterim için artık ikinci aşamaya geçmiş durumda. Filmin yönetmeni Chad Stahelski, daha önce hikayeyi birkaç kelime ile özetlerken şunları demişti: “Atlar, köpekler, kediler, bir kuzgun, pek çok güvercin, motosiklet ve araba kovalamacaları, Halle Berry, Laurence Fishburne, Ian McShane, Lance Reddick, silahlar ve ninjalar.

Stahelski’nin “özetinde” geçen bazı anahtar kelimeleri ise görmüştük. Hatırlarsanız setten sızan video ve fotoğraflarda John Wick at üstündeyken bir motosikletli tarafından kovalanıyordu. Filmde pek çok aksiyon sahnesinin olacağını ise tahmin etmek çok güç değil. Başında büyük bir ödülle “av” durumuna düşen John Wick’in bu durumdan nasıl sağ çıkacağını hep beraber öğreneceğiz. Film 16 Mayıs 2019‘da vizyondaki yerini alacak.

İlgili video

Setten sızan görüntüler