reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3 filminin Halle Berry’e en büyük katkısı

John Wick son yılların en sevilen serileri arasında yer alıyor ve yakında beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanıyor. Halle Berry de bu dünyaya John Wick 3 ile birlikte dahil olacak. Peki filmin oyuncunun hayatına en büyük katkısı ne oldu dersiniz?

Hatırlarsanız büyük bir merakla beklenen John Wick 3’ün oyuncu kadrosuna Halle Berry’nin dahil olması heyecanımızı iyice artıran gelişmelerden biri olmuştu. Onun seride Sofia isimli yeni bir karaktere hayat verdiğini ve John Wick’in geçmişinden bir isim olduğunu biliyoruz. Fragmanlar sayesinde Sofia’nın John’a borçlu olduğu ve bu yüzden ona yardımcı olduğunu gördük. Kısacası Sofia ve John birlikte çok canlar yakacak gibi görünüyor. Halle Berry de bu sahnelere hazırlanmanın hiç kolay olmadığını itiraf etti. Bununla birlikte öğrendiklerinden fazlasıyla memnun görünüyor.

“Üçüncü film için hazırlanmak hayatımda yaptığım en zor şeylerden biriydi. Aynı zamanda hayatımı değiştirdi diyebilirim. Gerçekten kullanabileceğim yetenekler elde ettim. Örneğin biri bana sokakta saldırmaya kalksa, başına bela açar. Çünkü artık birini nasıl dövmem gerektiğini gerçekten iyi biliyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklamanın ardından Halle Berry’e saldırmak gerçekten yürek ister! Bakalım onun yer aldığı sahneler nasıl olacak? Tam ismi John Wick: Parabellum olan fikmi 17 Mayıs‘ta izleyeceğiz. Filmin fragmanını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı