reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

Halle Berry’nin John Wick 3 setinde yaşadığı komik sorun

John Wick 3 filminin yıldızlarından Halle Berry çekimler sırasında birlikte çalıştığı köpekler yüzünden yaşadığı komik sorunu izleyicilerle paylaştı. Bu aslında her köpek sahibinin karşılayabileceği basit bir sorun olsa da, sette yaşanması herkesi kahkahalara boğmuş gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Halle Berry çok beğendiği John Wick serisine kendi çabaları sonucunda dahil oldu. John Wick 3 filminde Sofia karakteriyle karşımıza çıktı. John Wick’e yardımcı olan bu karakterin aynı zamanda çok etkili iki köpeği bulunuyordu. Filmde oldukça karizmatik bir imaj çizen bu köpeklerin sette ufak sorunlar çıkarttığı ortaya çıktı. Ortaya çıkan komik sorunu Halle Berry Cinemablend‘e anlattı.

John Wick 3 setindeki komik problem

“Biz filmin çekimlerini yaparken her yerde kedi var. Köpeklerim bu kedileri gördüğü anda çıldırıyordu. Tam bir sahnenin çekimlerinin ortasındayken bir anda kedileri fark ediyor ve onların peşinden koşmaya başlıyorlardı. Çünkü onlar bir hayvan ve günün sonunda iç güdülerine uyup kedilerin peşinden koşmak istiyorlar. Bu yüzden köpeklerin yer aldığı her sahne öncesinde birileri gelip etrafı kontrol ediyor, kedi olup olmadığını söylüyordu. Eğer ortalıkta kedi varsa onları uzaklaştırmaya çalışıyorlardı. Fakat John Wick’te sahneleri olabildiğince kesintisiz çekmeye çalışıyoruz. Çekime devam ederken set ortamına bir kedi atım attığı anda her şey mahvoluyordu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

John Wick 3 setinde kullanılan bu köpeklerin oldukça eğitimli olduğunu ve Halle Berry ile birlikte çok iyi çalıştıklarını daha önceden biliyorduk. Buna rağmen köpeklerin sette çıkarttığı bu zorluk yüzleri güldürmüş gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Üçüncü filmin fragmanı