reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

Halle Berry’nin şaşkınlık yaratan John Wick 3 itirafı

John Wick 3 filmiyle aksiyon dolu bu dünyaya dahil olan Halle Berry aradan geçen zamanın ardından bizleri fazlasıyla şaşırtan bir açıklamaya imza attı. Oyuncunun silah kullanma konusundaki korkusunun sağlık sorunlarına neden olduğu anlaşıldı.

Bildiğiniz gibi Halle Berry seriyi çok beğenmesi sebebiyle kendi isteğiyle John Wick dünyasına dahil olmuştu. Üçüncü filmde Sofia karakterine hayat vermiş ve John Wick’e yardımcı olmuştu. Oyuncunun çekimler öncesinde hem silah kullanımı hem de köpeklere komut verme konusunda sağlam bir eğitim aldığını zaten biliyorduk. Fakat silah kullanmanın Halle Berry için gerçekten korkutucu bir deneyim olduğu ortaya çıktı. Cinemablend‘e konuşan oyuncu yaşadığı hisleri şöyle anlattı:

Halle Berry’nin John Wick 3 öncesi silah korkusu

“Silah kullanma konusundaki ilk çalışmamızdan sonra kurdeşen dökmeye başladım. Bu kadar güçlü bir şeyi elimde tutuyor olmak beni rahatsız etti. Açıkçası biraz da korktum. Bana bu konuda yardımcı olan silah konusunda elde ettiğim bilgilerle çocuklarımı koruyabilecek olduğumu fark etmemdi. Eğer biri bana silah çekerse neler yapabileceğimi biliyorum. John Wick eğitimi sağ olsun artık iki çocuğumu koruyabilirim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Halle Berry John Wick 3 öncesi silah kullanımı sırasında yaşadığı korkuyu, elde ettiği bilgilerin gerçek hayatta işine yarayabileceğini düşünerek aşmayı başarmış. Silahlardan kurdeşen dökecek kadar korktuğu halde bu engeli aşmayı başarması da ayrıca takdir edilesi bir durum. Yaşadıklarının ardından “ben bunu yapamayacağım” diyerek projeden ayrılmayı da seçebilirdi ya da karakterine dair detayların değiştirilmesini talep edebilirdi.

İlginizi çekebilir

Üçüncü filmin fragmanı