reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

Halle Berry’nin John Wick 3 ısrarı

Başrolünü Keanu Reeves’in üstlendiği John Wick 3 yakında izleyici karşısına çıkacak. Üçüncü filmde Sofia karakterine hayat veren Halle Berry seriye nasıl dahil oldu?

Büyük bir merakla beklenen John Wick 3’ün oyuncu kadrosuna Halle Berry’nin dahil olması heyecanımızı iyice artıran gelişmelerden biri olmuştu. Görünen o ki onun peşine düşen filmin ekibi olmamış. Aksine Halle Berry ekibin kapısını çalmış. Bu durumu serinin yönetmenliğini üstlenen Chad Stahelski şu sözlerle özetliyor:

“2017 senesinin sonuna doğru Halle Berry’nin benimle tanışmak istediğini öğrendim. Daha önce tanışmadığımız için de bu durumdan çok mutlu oldum. Manhattan Beach bölgesindeki ofisimde buluştuk. Gelir gelmez John Wick 3’te yer almak istediğini söyledi. Ben de bundan çok mutlu olduğumu ama henüz senaryonun hazır olmadığını söyledim. O da bunu umursamadığını, yine de filmde yer almak istediğini ifade etti. Ben de daha bir kadın başrol olacak mı onu bile bilmiyorum dedim fakat o kesinlikle bu projede yer alma konusunda ısrarcıydı. Aradan geçen zamanın ardından Halle Berry’i geri arayıp hala projeyle ilgilenip ilgilenmediğini sordu. O da fikrinin değişmediğini söyledi ve çalışmaların ne zaman başladığını sordu. İstediği zaman gelip antremanları izleyebileceğini söyledim. O da izlemek değil, antreman yapmak istediğini söyledi. Geldiği ilk günde antremanların içine daldı ve günün sonunda ‘gerçekten zormuş, yarın ne zaman devam ediyoruz?’ diye sordu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bakalım Keanu Reeves ve Halle Berry’i John Wick 3’te birlikte izlemek nasıl olacak? Son olarak filmin 17 Mayıs’ta vizyona gireceğini hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı