reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3’te Halle Berry’nin gizemli karakteri yüzünü gösterdi

Keanu Reeves’in John Wick ile beyaz perdeye dönmeye hazırlandığını biliyoruz. Heyecanla beklenen üçüncü filmin çekimleri tam gaz devam ediyor. Bu süreçte başarılı oyuncu Halle Berry filmin oyuncu kadrosuna katıldı. Karakteri ise oldukça gizemli.

Hızlı bir şekilde hatırlatırsak, ikinci filmde John Wick’in kaçak durumuna düştüğüne şahit olduk. Continental’in yöneticisi Winston’ın ona tanıdığı fırsat sayesinde kaçma ve kendini kurtarma fırsatı oldu. Fakat artık Continental’in eşsiz hizmetlerinden yararlanamayacak. Aksine hayatta kalabilmek için üstü çaba sarf etmesi gerekecek. Bunu da New York‘ta hizmet sektörünün içine karışarak yapmaya çabalayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üçüncü filmde Keanu Reeves‘in yanı sıra Ian McShane, Common, Laurence Fishburne, Lance Reddick ve Ruby Rose isimler geri dönecek. Onların yanında yeni yüzler de izleyicileri şaşırtmaya hazırlanıyor. Bunlardan biri Oscar Ödüllü oyuncu Halle Berry oldu. Onun Sofia isimli bir karaktere hayat vereceğinden başka hiçbir şey bilmiyoruz. Fakat paylaşılan fotoğraf sayesinde artık nasıl görüneceğine dair bir fikrimiz var. Sofia, John Wick’e yardım mı edecek yoksa onun peşine düşenlerden biri mi olacak, zaman gösterecek.

John Wick Chapter 3’ün 17 Nisan 2019‘da gösterime başlaması bekleniyor. Paylaşılan fotoğrafı da hemen aşağıda görebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

John Wick 2 fragmanı