reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3’te yer almayacağı kesinleşen karakter

Neredeyse tüm suikastçıların peşine düştüğü John Wick, en azından bir tanesini tamamen geride bırakmış gibi görünüyor. İkinci filmin favori suikastçılarından biri John Wick 3 filminde yer almayacağını açıkladı.

Hayranlar tarafından heyecanla beklenen John Wick 3: Parabellum, daha fazla aksiyon ve macerayı beraberinde getirmeye hazırlanıyor. Hatırlarsanız karakterimiz ikinci filmin sonunda anlaşmaya karşı gelerek Continental Hotel sınırları içinde birini öldürdüğü için birlikten atılmış, Continental’ın sahibi tarafından kendisine 1 saatlik kaçma süresi tanımıştı. Başında 14 milyon dolar ödül de bulunan kahramanımızın peşine sayısız suikastçı düşmüştü. Ancak görünen o ki herkes Wick’in peşinde değil. Hayranların en sevdiği yan karakterlerden biri olan Cassian, üçüncü filmde yer almayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

John Wick 3, bazı karakterleri barındırmıyor

Amerikalı rapçi Common tarafından canlandırılan Cassian, John Wick ile birkaç kez dövüşüp buna rağmen hayatta kalmayı başaran tek karakter. Haliyle hayranların da en sevdiği yan rollerden biri. Ancak Common, sevilen karakterin yeni filmde yer almayacağını açıkladı. Verdiği röportajdaÜçüncü filmde yokum. Ancak şunu söyleyebilirim ki John Wick 2’de yer aldığım için çok mutluyum. İnanılmaz bir deneyimdi.

Yeni filmin oyuncu kadrosunda ise eski oyuncuların yanı sıra yeni oyuncular da bulunuyor. Ian McShane ve Laurence Fishburne’ün rollerini yeniden canlandıracağı film, Halle Berry’e de kapılarını açıyor. John Wick 3, 17 Mayıs 2019‘da izleyicilerle buluşacak.

İlginizi çekebilir

Yeni filmin setinden sızan aksiyon videosu