reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3’ün yönetmeninden iddialı açıklama

Başrolünü Keanu Reeves’in üstlendiği John Wick‘in beyaz perdedeki maceraları devam ediyor. Filmin yönetmenliğini üstlenen Chad Stahelski ise John Wick 3 hakkında iddialı sözler sarf etti. Görünen o ki yeni filmde aksiyona doyacağız.

John Wick 3 önceki filmleri geride bırakacak

John Wick son yıllarda en fazla ilgi gören karakterlerden biri oldu. Keanu Reeves de sergilediği performansla büyük beğeni topladı. Durum böyle olunca tek seferlik bir hikaye olarak başlayan macera bir seriye dönüştü. Merak uyandıran bir noktada biten hikaye gelecek sene John Wick 3 ile birlikte devam edecek. Hatta hikayeyi devam ettirmek için çeşitli çalışmalar da olduğunu biliyoruz. Fakat serinin yönetmenliğini üstlenen Chad Stahelski özellikle üçüncü film için fazlasıyla iddialı görünüyor. Entertainment Weekly‘e konuşan yönetmen John Wick 3‘ün önceki filmlerden daha fazla ölüme sahne olacağını açıkladı. Bu da bol bol aksiyon sahnesi izleyeceğimiz anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önceki filmleri hatırlamak gerekirse, John Wick sadece ikinci filmde 128 kişiyi öldürmüştü. Fakat ikinci filmin finalinde yaşananlarla birlikte dünyadaki tüm kiralık katiller artık onun peşinde. Dolayısıyla John Wick 3’te kan gövdeyi götürecek. John Wick Parabellum ismiyle anılan filmi 17 Mayıs 2019‘da seyredeceğiz. Bakalım yeni macera bu açıklamaların yarattığı beklentileri karşılayabilecek mi?

İlginizi çekebilir

Keanu Reeves’in yeni filmi Replicas fragmanı