reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3 filminin isim karmaşası son buldu

Chad Stahelski yönetmenliğinde beyaz perdeye taşınan John Wick 3’ün tam isminin ne olacağı bir süredir merak ediliyordu. Sonunda bu gizem yapılan resmi açıklamayla birlikte son buldu.

Keanu Reeves‘in hayat verdiği John Wick’in beyaz perdedeki maceraları tam gaz devam ediyor. Geçtiğimiz sene izlediğimiz ikinci filmin ismi John Wick: Chapter 2 olmuştu. Bu sebeple yeni filmin adının da John Wick: Chapter 3 olması bekleniyordu. Fakat yapılan açıklamalar arasında ciddi bir tutarsızlık söz konusuydu. Filmin yönetmeni Chad Stahelski filmden John Wick: Chapter 3 olarak bahsediyordu. Keanu Reeves ise Parabellum adını gündeme getiriyordu. Bu yüzden filmin tam adının ne olacağına dair ciddi bir kafa karışıklığı oluşmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Büyük bir merakla beklenen üçüncü film için hem poster hem de kısa bir tanıtım paylaşıldı. Bu paylaşımlarda filmin tam isminin John Wick: Chapter 3 – Parabellum olduğu görülüyor. Yani Chad Stahelski de Keanu Reeves de aslında izleyicileri yanlış yönlendirmiyordu. Fakat John Wick: Chapter 3 – Parabellum ismi fazlasıyla uzun. Bu yüzden filmin tam adının pek kullanılmayacağını tahmin ediyoruz. Son olarak büyük merak uyandıran filmin 17 Mayıs 2019’da vizyona gireceğini de hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

John Wick Parabellum set videosu