reklamı kapat

POPÜLER

John Wick: Chapter Two filminden ilk poster geldi

Başrolünde Keanu Reeves‘in yer aldığı John Wick ikinci filmiyle beyaz perdeye geri dönüyor. İsmi John Wick: Chapter Two olarak açıklanan proje için ilk poster gün yüzüne çıktı.

John Wick ile ilk kez 2014 senesinde vizyona giren film sayesinde tanışmıştık. Yoğun bir tanıtım sürecinden geçmemesine rağmen izleyicilerin beğenisini toplamış ve kısa sürede büyük ilgi görmüştü. Özellikle Keanu Reeves sergilediği başarılı performansla dikkatleri üzerine çekmişti. İlgi bu denli yoğun olunca kısa sürede hikayenin yeni bir filmle devam edeceği duyurulmuştu.

Yeni hikayede Reeves, John Wick karakteriyle beyaz perdeye geri dönecek. Filmin kadrosuna kötü adam rolüyle Common dahil olacak. Onlara Thomas Sadoski, Ruby Rose, Bridget Moynahan, Ian McShane, John Leguizamo, Laurence Fishburne ve Lance Reddick gibi isimler eşlik edecek. Chapter Two’yu Derek Kolstad kaleme alacak. Yönetmenlik göreviniyse Chad Stahelski üstlenecek.

Yapımın ekibi 8 Ekim Cumartesi günü New York Comic Con‘a katılacak ve hayranların sorularını cevaplayacak. Bu panel Twitch üzerinden canlı olarak yayınlanacak. John Wick: Chapter Two filminin 10 Şubat 2017‘de gösterime girmesi bekleniyor.

john wick chapter two