reklamı kapat

POPÜLER

John Wick Keanu Reeves

Keanu Reeves 60 saniyede John Wick serisini özetliyor [Video]

Keanu Reeves çok yakında John Wick 3 ile beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanıyor. Filmin izleyici karşısına çıkmasına az bir zaman kala tecrübeli oyuncu serinin ilk iki filmini özetledi. Hem de 60 saniye gibi çok kısa bir sürede!

Bildiğiniz gibi çok sevilen John Wick serisi tam gaz devam ediyor. Önümüzdeki ay serinin üçüncü halkasını izleyeceğiz. Tanıtım çalışmaları devam ederken Keanu Reeves, IGN’in hazırladığı video seriyi tam bir dakika içinde özetliyor!

“John Wick serisinde yeni misiniz? Yardımcı olmak için buradayım. Her şey John Wick’in arabasının çalınması ve köpeğinin öldürülmesiyle başlıyor. Ölen köpek ölmüş karısının hediyesi. Elbette bunu yapanlar John Wick’in emekli bir suikasçi olduğunun ve adının The Boogeyman olduğunun farkında değiller. Ona bunları yapan Iosef’in babası Viggo John’un öldürülmesi için talimat veriyor. Bu süreçte John, The Continental otelinden yardım alıyor. Burası suikastçilerin güvenli limanı. Hotelin sahibi Winston, Iosef’in yerini John’a söylüyor. John onu öldürmek için harekete geçiyor ama Iosef kaçıyor. Ardından John The Continental içinde saldırıya uğruyor. Bu da büyük bir kuralın ihlal edildiği anlamına geliyor. John önce Iosef’i sonra da babası Viggo’yu öldürüyor. Yeni bir köpeği sahiplenip emekliliğe geri dönmek istiyor. İkinci filmde John çalınan arabasını buluyor. Santino isminde bir suikastçi kan üzerine verilen sözünü yerine getirmesini ve kardeşini öldürmesini istiyor. Böylece konseyde onun yerini almak istiyor. Fakat kardeşi tüm bunlardan önce kendini öldürmeyi tercih ediyor.Onun koruması intikam almak üzere yemin ediyor. Ardından Santino, John’un öldürene para ödülü vereceğini ilan ediyor. John, Santino’yu The Continental sınırları içinde öldürüyor. Bu da onun The Continental tarafından sürgüne gönderilmesiyle sonuçlanıyor. Şimdi üçüncü film için hazırsınız!”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Büyük merakla beklediğimiz John Wick 3 filmi 17 Mayıs‘ta izleyici karşısına çıkacak. O zamana kadar Keanu Reeves’in 60 saniyeye sığdırdığı detaylı özeti haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.