reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Motorola RAZR 2019
Motorola RAZR 2019
Motorola RAZR 2019

Büyük ses getirecek tasarımıyla karşınızda Motorola RAZR 2019

Uzun süredir gündemde bulunan Motorola RAZR 2019, yeni görseller ile karşımızda bulunuyor. Katlanabilir telefon pazarda büyük ses getirecek izlenimi oluşturuyor.

Advertisement

Zamanına göre inanılmaz ince gövdesi ve kapaklı tasarımıyla bir döneme damgasını vuran Motorola RAZR, geri geliyor. Esnek OLED ekranıyla yeni nesil katlanabilir telefon olarak karşımıza çıkacak model, yeni görseller ile karşımızda bulunuyor. Doğruluğu konusunda yüzde 100 kesin bilgilerin olmadığı bu görseller, bazı kaynaklara göre telefonun son halini gözler önüne seriyor. Bu açıdan değerlendirdiğimiz zaman telefon gerçekten dikkat çekici duruyor. Dikey olarak katlanan ve böylelikle Huawei Mate X ve Samsung Galaxy Fold‘dan tamamen farklı olan telefon, katlandığı zaman inanılmaz ince hale geliyor. Ön kamera ve ahize için bir çentikle hazırlanan telefon, orijinal model gibi altında kalın bir bölüm taşıyor. Ekran direkt olarak buraya doğru kapanıyor. Gelen bilgilere göre tam 1.500 dolar fiyat etiketiyle satılacak akıllı telefon, dış kısmında bir ekran taşımıyor. Bu yüzde çok ince olan modelin, kutu içeriğinde şarj için özel bir stand ünitesi de görülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon dönemi biraz sancılı başladı

Evet burada tam olarak Samsung Galaxy Fold‘da bahsediyoruz. Yaşanan ekran sorunu nedeniyle satışa çıkmayan telefon, bu sorunlar çözülemezse tarih olacak izlenimi yaratıyor. Huawei Mate X ise önümüzdeki yaz aylarında geliyor.

İlginizi Çekebilir

Telefonu adeta çalışırken gösteren dikey katlanan OLED ekran