reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold iFixit

Samsung’dan katlanabilir telefon Galaxy Fold için ilginç istek

Samsung, ekran sorunuyla gündemde yer alan Galaxy Fold için ilginç bir istekte bulundu. Bu istek direkt olarak iFixit’i ilgilendiriyor.

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold, yaşadığı ekran sorunuyla gündemde yer almaya devam ediyor. Firmanın tüm inceleme ürünlerini geriye toplattığı telefon, hatırlarsınız kısa süre önce iFixit tarafından parçalarına ayrılmıştı. Tam 18 adımda içi açılan model, 10 üzerinden sadece 2 puan aldı. Detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz bu içerik, Samsung’un iFixit’e yaptığı istek doğrultusunda kaldırılmış durumda. Aslında bu incelemenin en baştan çıkmış olması çok ilginçti. Çünkü henüz satış çıkmayan bir ürünü iFixit daha önce hiç parçalarına ayırmamıştı. Ortaya çıktığı kadarıyla iFixit bu modeli güvenilir bir ortaktan almış. Bu ortağa ulaşan Samsung, hazırlanan içeriğin kaldırılmasını istemiş. İçeriği kaldırma konusunda bir yükümlülüğü olmadığını belirten iFixit, yine de ortağına saygısı nedeniyle parçalarına ayrılma yazını sitesinden kaldırmış durumda. iFixit, yazının kendi Galaxy Fold’larını satın alana kadar (Eğer satışa çıkarsa) geriye koyulmayacağını belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold gerçek anlamda satışa çıkar mı?

Bunu şu an kimse tam olarak bilmiyor. Ancak iFixit’in kaldırılması istenen inceleme, ortada ciddi bir “tasarım sorununun” olduğunu gösteriyor. Üzerinde çok uzun zamandır çalışılan modelin sorunlarını çözmek için tasarımını değiştirmek, kısa vadede gerçekten hiç kolay görünmüyor. Akıllı telefon sektörünün geleceğini oluşturan Fold, kötü başlangıcı umarız en kısa zaman tersine çevirir.

İlgili Video