reklamı kapat

POPÜLER

katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold

Ekran sorunları yaşayan katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold için sürpriz gelişme

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold, biliyorsunuz bu sıralar can sıkıcı bir ekran sorunuyla gündeme geliyor. İşte bu durum firmaya sürpriz adımlar attırıyor.

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold, yukarıda da dediğimiz gibi gerçekten kötü bir ekran sorunu yaşıyor. Bu sorun inceleme için yabancı basına gelen ilk örneklerde kendisini gösteriyor ve konu hakkında firmanın yaptığı resmi açıklama burada yer alıyor. Bu açıdan bekleyenleri büyük bir hayal kırıklığına uğratan 1.980 dolarlık telefon için planlanana bölgesel çıkış etkinlikleri ertelenmeye başlandı. Söylendiği kadarıyla firma modelin Hong Kong ve Şangay merkezli tanıtımlarını ve bağlantılı etkinliklerini açıklanmayan bir tarihe ertelemiş ya da iptal etmiş durumda. Bu kararların arkasındaki resmi neden açıklanmıyor ancak olası neden açıkça ortada bulunuyor. Yaşanan ekran problemi nedeniyle firma bazı şeyleri netleştirmeden etkinlik yapmayacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold sürpriz yarattı

Türkiye’de 20 bin TL civarında satılması beklenen telefondaki ekran sorunu şimdilik iki şekilde kendisini gösteriyor. İlk sorun modeldeki ekran koruyucu katman / film çıkarıldığı zaman meydana geliyor. Bu katman çıkarıldığında ekran tamamen kullanılmaz hale geliyor. Firma bunun kesinlikle çıkarılmaması gerektiğini açıklıyor. Diğer sorun ise ekranda oluşan çıkıntılar ile kendisini gösteriyor. Buna menteşeden kaçan tozların neden olabileceği iddia ediliyor.

İlgili Video