reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy_Fold

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold hakkında sürpriz gelişme

Samsung, San Franciso’da gerçekleştirdiği etkinlikte Galaxy S10 ailesi ile birlikte katlanabilir telefon Galaxy Fold’u da lanse etmişti.

Teknoloji tutkunlarının ilgisini çeken Galaxy Fold, dünyanın ilk katlanabilir ekranlı telefonları arasında yerini almıştı. Samsung’a yakın kaynaklar Samsung’un telefonu satın almayı düşünenlere güzel bir sürpriz yapabileceğini belirtiyor. Samsung’a yakın kaynaklar, şirketin Galaxy Fold’un ekranına zarar verenlere ücretsiz ekran değişimi yapabileceğinden söz ediyor. Bu durumun garanti sürecinde olması bekleniyor. Ancak bazı kaynaklar ücretsiz ekran değişiminin ömür boyu olabileceğini de söylüyor. Eğer bu durum gerçeğe dönüşürse Galaxy Fold’u satın almayı düşünenler ekran konusunda sıkıntı yaşamayacak gibi görünüyor.

Katlanabilir ekranlı Galaxy Fold ne gibi bir deneyim vadediyor?

Katlanabilir telefon Galaxy Fold, yepyeni bir akıllı telefon kategorisi başlatıyor. Katlanabilir telefon Galaxy Fold ile kullanıcılar hem telefon hem de tablet dünyasının en iyi yönlerine sahip oluyor. Galaxy Fold, Samsung’un ilk esnek ekran prototipini 2011’de tanıtmasının ardından geçen sekiz yılda geliştirilen malzeme, mühendislik ve ekran inovasyonlarını bir araya getiriyor.

Katlanabilir telefon Galaxy Fold, tıpkı bir kitap gibi düzgün ve doğal bir şekilde açılıyor, tatmin edici bir tık sesiyle düz ve kompakt bir şekilde kapanıyor. Samsung, bunu başarmak için birbirine kenetlenen çok sayıda dişli içeren karmaşık bir menteşe geliştirdi. Bu sistem, akıcı ve zarif bir görünüm yaratmak amacıyla gizli bir bölmenin içinde barındırılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir telefon Galaxy Fold ne zaman Türkiye’de satışa sunulacak?

Katlanabilir ekranlı Galaxy Fold’un önümüzdeki aylarda Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor. Telefonun satış fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil.

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy Fold tanıtımı