reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame teorilerini değiştiren Captain Marvel açıklaması

Samuel L. Jackson’ın itiraf ettiği Captain Marvel yalanı

Captain Marvel öncesinde pek çok röportaj veren Samuel L. Jackson, hayranların Avengers Endgame filmine bağladığı bir açıklamasının yalan olduğunu itiraf ediyor.

8 Mart‘ta vizyona girecek olan Captain Marvel öncesi hayranlar harıl harıl Avengers Endgame teorilerine başlamıştı. Fury’nin son anda yok olmadan önce Captain Marvel’ı çağırması onu Avengers için “kurtarıcı” yaparken, farklı özelliklerinin de olabileceği konuşuluyordu ki Fury’e hayat veren Samuel L. Jackson bombayı patlattı. Oyuncu geçtiğimiz ay Captain Marvel’ın zamanda yolculuk yapabildiğini bir röportajla dile getirdi. Çizgi romanlarda böyle bir özelliği olmayan Captain Marvel’ın bu yeteneğini duyan hayranlar ise en popüler teorinin merkezine kahramanımızı oturttu. Ancak Samuel L. Jackson verdiği yeni röportajda yalan söylediğini açıklıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Bir şeyler uydurdum”

Bizim de spoilersız incelemesine burada yer verdiğimiz film için Jackson’a “Film yayınlanmadan önce hiç spoiler verdiniz mi?” diye sorulduğunda Jackson “Hayır, sadece bir şeyler uydurdum.” diyor. “Bir keresinde karakterin zaman yolculuğu yapabildiğini söylemiştim. Herkes çıldırmıştı.” diyen Jackson yalan söylediğini itiraf ediyor.

Öte yandan Captain Marvel’ın “gizli yeteneği” ile oluşturulan Avengers Endgame teorileri çöpe gitse de zaman yolculuğu teorisi hala sağlam. Çünkü karakterlerimiz sızan set görsellerinde ellerinde “Quantum Watch” olarak adlandırılan bir saat görünüyor. Karakterlerin bu saatle zamanda yolculuk yapacağı üzerine bazı teoriler geliştirilmiş durumda. Teoriler bu saatle beraber kahramanlarımızın farklı zaman dilimleri veya paralel zamanlara giderek taşları toplayacağı üzerine yoğunlaşıyor. Avengers Endgame 26 Nisan‘da vizyondaki yerini alacak.

İlgili video

Filmin fragmanı