reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame öncesi game of thrones yazarının captain marvel yorumu

Game of Thrones yazarından Iron Man ve Thor’u “harcayan” Captain Marvel yorumu

Game of Thrones yazarı George R.R. Martin, altıncı kitabı yazmaya devam ederken Captain Marvel yorumunu da takipçileriyle paylaşmaktan geri durmuyor.

Avengers Endgame öncesi vizyona giren Captain Marvel filminin izleyicilerinden biri de George R.R. Martin’di. Game of Thrones yazarı olmanın yanı sıra bir çizgi roman tutkunu olan Martin, aynı zamanda çok eski de bir Marvel hayranı. Captain Marvel filmini de kaçırmayan yazar, kişisel blogu üzerinden düşüncelerini hayranlarla paylaşıyor. Bu düşüncelerin bazıları ise Iron Man ve Thor hayranlarını rahatsız edecek gibi görünüyor. Orijinal Captain Marvel’ın (Mar-Vell) hikayeden çıkarılmasına biraz üzüldüğünü belirten Martin, filmi ise çok eğlenceli bulduğunu belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Iron Man’i öğle yemeği niyetine yer”

Martin’in yaptığı açıklama şu şekilde: “Kendi içinde incelediğimizde film inanılmaz eğlenceli. Marvel’ın gelecek Avengers filminde kahramanı nasıl kullanacağını çok merak ediyorum. Güçlerinin tamamına kavuştuğunda sinematik evren içindeki, farkla, en güçlü karakter olacak. Öyle ki Iron Man’i öğle yemeği niyetine yer. Thor’u da yanında Dr. Strange’le beraber tatlı yapar. Thanos’un başı işte şimdi belada.

Tabii kısa yorumunu film sonrası ek sahne uyarısıyla bitirmeden de tamamlamıyor. İki adet ek sahne olduğunu vurgulayan Martin, “Sinemada insanların ilk ek sahneyi izledikten sonra gittiklerini gördüm. İkinciyi kaçırdılar.” diyerek üzüntüsünü de paylaşıyor. Martin’in yazısının tamamına buradan ulaşabilirsiniz. Captain Marvel’ı yeniden göreceğimiz Avengers Endgame 26 Nisan‘da vizyondaki yerini alacak.

İlgili video

Avengers Endgame fragmanı