reklamı kapat

POPÜLER

Renault_Clio

Renault ve Dacia’da servis kampanyası başlıyor

Renault ve Dacia’dan otomobil tutkunlarının ilgisini çekecek bir haber geldi. Renault ve Dacia araç sahipleri, otomobillerini bahar aylarına fırsatlarla hazırlıyor.

18 Mayıs 2019 tarihine kadar yetkili servislerde geçerli olan Bahar Servis Kampanyası kapsamında tüm bakımlarda yüzde 25, fix paketlerde, mekanik ve ön cam onarımlarında ise yüzde 20 indirimli fiyatlar yer alıyor.

4 yaş ve üzeri araçlarda geçerli olan kampanya kapsamında tüm bakım ve mekanik onarımlar yüzde 30 indirimli fiyatlarla sunuluyor.

Ayrıca 4 adet Continental lastik alımında KDV indiriminden yararlanma şansına sahip müşterilere, Michelin lastik alımlarında** ise yakıt kartı hediye ediliyor. Kampanya dahilinde Maximum kart ödemelerinde artı 5, World kart ödemelerinde ise artı 4 taksit imkanı bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Renault Clio kısa bir süre önce tanıtılmıştı

Renault, yeni Clio‘nun dünya prömiyerini Cenevre Otomobil Fuarı‘nda gerçekleştirmişti. Otomobil tutkunlarının dört gözle beklediği model yepyeni özelliklerle geliyor. Daha modern ve atletik bir görünüme kavuşan Yeni Clio, 30 yıldır modeli başarıya taşıyan DNA’sını koruyor. Önceki dört neslin de mirasını barındıran Yeni Clio, efsaneye uygun yeni bir sayfa açıyor. Yeni Clio, 65 ile 130 bg arasında değişen motor gücü ile her biri kendi sınıfında eksiksiz bir benzinli ve dizel motor ürün gamına sahip.

İlgili video

Yeni Renault Clio iddialı geliyor