reklamı kapat

POPÜLER

Renault ve Dacia,

Renault ve Dacia, haziran ayına özel bir kampanya sunuyor

 - Güncelleme: 11 Haziran 2020 10:30

Türkiye’de oldukça popüler olan, kardeş markalar Renault ve Dacia, Haziran ayına özel olarak sunduğu servis kampanyaları ile dikkat çekiyor.

Çek menşeli otomobil üreticisi Dacia ve Fransız markası Renault, özellikle son yıllarda ülkemizde büyük bir atılım yaptı. Sıfır otomobil fiyatlarının durdurulamaz artışı sürücüleri daha ucuz alternatifleri armaya yönetti. Kardeş marka özelliği olan bu üreticiler de kullandıkları ortak altyapıları ile maliyetlerini azalttı. Böylece kullanıcılara daha uygun fiyatlar çıkarmak mümkün oldu.  Türkiye’de en çok satılan otomobillere baktığımızda son yıllarda listenin en başlarında hep bu iki üreticiden biri var. Şirketler bu listedeki konumunu korumak istemiş olacaklar ki Haziran ayında da kullanıcılar için dikkat çeken bir kampanya yaptılar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Renault ve Dacia servis kampanyası haziran ayından itibaren geçerli

Renault ve Dacia sahipleri, otomobillerini yaza fırsatlarla hazırlıyor. 11 Temmuz 2020 tarihine kadar yetkili servislerde geçerli olan Yaz Servis Kampanyası kapsamında, binek ve hafif ticari Renault ve Dacia modellerinde tüm bakım ve mekanik onarımlarında yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. Kampanya kapsamında lastik alımlarında da cazip fırsatlar bulunuyor. 4 Adet Michelin lastik alana 280TL’lik yakıt kartı verilirken Maximum Kart’a özel +4 taksit imkanı tanınıyor. Ayrıca Renault ve Dacia yetkili servislerinde müşteri ve çalışanların sağlığı için Covid-19 kapsamında Kapıdan Al – Kapıya Teslim hizmeti de sunuluyor.

İlginizi çekebilir

2020 Renault Captur tanıtıldı! işte öne çıkan özellikler