reklamı kapat

POPÜLER

Dacia

Dacia haziran ayı kampanyası neler sunuyor?

Türkiye’nin en çok satan modellerinin üreticisi Dacia, Haziran ayında müşterilerini mutlu edecek yeni bir kampanya haberini duyurdu.

Roman menşeli şirket, güvenilirlik ve güvenlikten ödün vermeden ulaşılabilir fiyatı ile müşterilerin beğenisini elde etti. Basın lansmanı 2004 yılında Türkiye- Kapadokya’da gerçekleştirilen Logan toplamda 1,8 milyon adet satış gerçekleştirdi. Dacia, ürün yelpazesini 2008 yılında Sandero ve Sandero Stepway modelleri ile zenginleştirdi. Kompakt ve ferah bir iç mekana sahip B segment modeli Sandero kısa sürede beklenen ilgiyi gördü. Marka, 2010 yılında ise devrim niteliğinde bir SUV model olan Duster’ı erişilebilir bir fiyatla pazara sunarak ezber bozmaya devam etti. O günden bu yana uygun fiyatları ve kampanaları ile dikkat çeken şirket, bir kez daha adından söz ettireceğe benziyor. Marka, haziran ayı için de dikkat çeken bir kampanyasını duyurdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dacia, haziran ayında da müşterilerini mutlu ediyor

Renault’un kardeş markası diyebileceğimiz Dacia her ay düzenlediği kampanyalarına bir yenisini ekliyor.Buna göre marka, Haziran ayında müşterilerine, Sandero Stepway Turbo 90bg Easy-R (otomatik vites) ve Duster Comfort ECO-G 115 bg 4 x 2 modellerine cazip fiyatlarla sahip olma fırsatı sunuyor. 30.06.2020 tarihine kadar geçerli kampanyada, SanderoStepway Turbo 90 bg Easy-R 127.100 TL’ye satışa sunulurken, Duster Comfort ECO-G 115 bg 4 x 2 ise 134.950 TL’den başlayan fiyatlarla müşterileriyle buluşuyor.

İlginizi çekebilir

2020 Renault Captur tanıtıldı! işte öne çıkan özellikler