reklamı kapat

POPÜLER

Dacia günlük ödeme kampanyası ile ilgi çekmeye devam ediyor

Dacia, temmuz ayında tüm binek ve hafif ticari modellerinde geçerli avantajlı fiyatlar ve artan ödemeli kredi seçenekleri ile müşterilerine cazip fırsatlar sunuyor.

Günlük ödeme planlaması üzerinden yürütülen hamleler temmuz ayında Dacia’nın tüm binek ve hafif ticari modellerinde avantajlı fiyatlar ve artan ödemeli kredi seçenekleriyle devam ediyor. Kampanya kapsamında Dacia Sandero 39,90TL, Dokker 49.90TL ve Duster 59.90TL gibi cazip günlük ödeme seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. Kampanya kapsamında, Dacia Kasko’da anında 1.000TL, uzatılmış garantide ise 500TL indirim bulunuyor. Artan ödeme seçeneği ile yeni bir Dacia sahibi olmak isteyen müşteriler, yüzde 0,99 faiz oranından faydalanıyor. Hafif ticari araç almayı düşünen ve artan ödemeli kredi kampanyasından yararlanmak istemeyen müşteriler için Dokker modelinde 60.000 TL kredi, 12 ay vade seçeneği için 0,99 faiz fırsatı yer alıyor.

Dacia Duster için özel bir versiyon tanıtılmıştı

Başkent Paris yakınlarında düzenlenen etkinliğe katılanlar Duster’ın bu yeni versiyonunun yanında sürüş deneyimi şansını da elde etti. Dacia’nın araçla ilgili resmi kaynaklarından paylaştığı bilgiler arasında ilk olarak toplamda 500 adet üretileceği dikkatimizi çekiyor. Ülkemizde de satışa sunulan Prestige donanım seviyesi üzerine geliştirilen Black Collector’de metalik siyah renk ve bazı özel şeritler kullanılılıyor. Kapıları açıp içeriye girdiğimizde ise eşiklerde üretim adet numarasını gösteren ibareler karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte Focal‘ın premium ses sistemini fark yaratan deneyim olarak listeye dahil edebiliriz. Kaputun altında ise 130 beygir güç üreten 1,3 litrelik motor yer alıyor. Tanıtım etkinliğiyle birlikte satışına başlanan versiyon sadece internet üzerinden sipariş verilebilecek.

İlginizi çekebilir

Dacia Duster geleceğini başka boyuta taşıyan proje [Video]