reklamı kapat

POPÜLER

Tasarımsal açında Samsung Galaxy Note 8, Galaxy Note 9 ve Galaxy Note 10 karşı karşıya

Tasarımsal açından Samsung Galaxy Note 8, Galaxy Note 9 ve Galaxy Note 10 karşı karşıya

Samsung Galaxy Note 8, Galaxy Note 9 ve Galaxy Note 10, tasarımsal olarak karşı karşıya geldi. Yeni cihaz farkı inanılmaz oranda açılıyor.

Biliyorsunuz kısa süre önce Samsung Galaxy Note 10 için resmi basın görselleri yayımlandı. Bu açıdan tasarımsal olarak net şekilde ilk defa karşımıza çıkan telefon, gerçekten oldukça iddialı bir görünüyor. Hazırladığı bir görsel ile yeni modeli Samsung Galaxy Note 8 ve Galaxy Note 9 yanına koyan Ice Universe, aradaki inanılmaz tasarım farkını açıkça gözler önüne seriyor. Aşağıda görebilceğiniz üzere Galaxy Note 8 ile Galaxy Note 9 arasında dağlar kadar fark bulunmuyor. 7 Ağustos tarihinde tanıtılacak Note 10 ise gerçekten devrimsel bir adım atıyor. Ön kamerasını ekrana entegre eden ve bunun da etkisiyle çerçeveleri adeta sıfırlayan telefon, gerçekten göz alıcı görünüyor. İncelen çerçeveleriyle “+” takılı büyük model haricinde kardeşlerinden daha kısa olacak telefon, bu açıdan tek elde kullanımı da kolaylaştıracak gibi görünüyor.

Tasarımsal açında Samsung Galaxy Note 8, Galaxy Note 9 ve Galaxy Note 10 karşı karşıya

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 8, Galaxy Note 9, Galaxy Note 10 evrimi

Peki Galaxy Note ailesinin en yeni modeli tasarım haricinde devrimsel yenilikler taşıyacak mı? Bunun cevabı hayır. Elbette daha iyi bir ekran ve işlemci ile gelecek akıllı telefon, farkını tasarımla koyacak gibi görünüyor. Yine bir yerleşik bir S Pen taşıyacak akıllı telefonun, belirli pazarlarda satılacak özel bir 5G versiyonu da bulunacak.

İlgili Video