reklamı kapat

POPÜLER

Dacia ve Renault servislerinde kış sezonu kampanyası

Otomobillerini yaklaşmakta olan kış sezonuna hazırlamak isteyen kullanıcılar için çözümler sunan Dacia ve Renault, önemli indirimler sunuyor.

Resmi makamlar tarafından açıklanan KDV ve ÖTV indirimleriyle birlikte otomobil almayı düşünenler için birbiri ardına güzel kampanyalar karşımıza çıkmaya başladı. Ulaşılabilir olarak nitelendirebileceğimiz hemen her markanın kendi içerisinde farklı yenilikler üzerinden hayata geçirdiği indirimlerin, durma noktasına gelen satışlara nefes aldırması bekleniyor. Yıl sonuna kadar devamlılığının sürmesini beklediğimiz bu satış kampanyalarına farklı bir açıdan oldukça işlevsel bir hamle daha dahil oluyor. Kış sezonunu etkisini yavaş yavaş hissettirmeye başladığı şu günlerde otomobiller için de gözden geçirme zamanı yaklaşırken, markaların servis bazında çözüm sunma hamlelerine şahit olacağız. Bunun ilk temsilcilerinden birisi de Dacia ve Renault ikilisi olacak.

Kampanya detayları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

0-3 yaş arası binek ve hafif ticari araç sahibi tüm Renault ve Dacia müşterilerinin kış servisi kampanyasından faydalanabildiğini görüyoruz. 22 Aralık 2018 tarihine kadar yetkili servislerde geçerli kampanya kapsamında bakım, mekanik ve ön cam onarımları, aksesuar paketleri ve Elf motor yağı yüzde 20 indirimli fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Continental veya Pirelli marka lastik alımlarında 100 TL, 15 inç jant ve üzeri Bridgestone veya Lassa marka lastik alımlarında 100 TL, 16 inç jant ve altı Michelin marka lastik alımlarında 120 TL, 17 inç jant ve üzeri alımlardaysa 180 TL indirim de kampanya kapsamında değerlendirilebilecek. Kullanıcılar kartlara göre değişmekle birlikte ödemelerinde artı 4 taksit avantajından da yararlanabiliyor.