reklamı kapat

POPÜLER

renault

Renault ve Dacia’dan dikkat çekici kampanya

Renault ve Dacia kullanıcılara sunduğu kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Renault ve Dacia, Kış Servis Kampanyası ile müşterilerine cazip fırsatlar sunuyor.

23 Şubat 2019 tarihine kadar yetkili servislerde geçerli olan kampanya kapsamında, tüm Renault ve Dacia modellerinde fren, akü, silecek, multimedya ve park sensörü fix paketlerinin yanı sıra tampon onarımlarında yüzde 20 indirim avantajı bulunuyor. Kampanya süresince Motrio lastiklerde geçerli olan 4 al 3 öde kampanyası da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyak Renualt 2018’de büyük bir başarıya imza atmıştı

2018 yılında 602 bin 421 motor üreterek rekor kıran şirket, otomobil üretiminde ise yılı 336 bin 888 adetle kapattı. Şirket böylece 1998 yılından bu yana elinde tuttuğu “Türkiye’nin en fazla üretim yapan otomobil şirketi” ünvanını sürdürdü.

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de üretilen 1 milyon 26 bin 461 adet otomobilin yüzde 32 ’sini tek başına gerçekleştiren şirket, ihracatta da lider olmayı başardı. Şirket, ürettiği otomobillerin yaklaşık yüzde 80’nini 70’e yakın ülkeye ihraç ederek ülke ekonomisine katkıda bulundu. Şirket fabrikalarının içinde yer alan ve Renault Grubu’nun tüm dünyadaki tesislerine araç ve yedek parça ikmali gerçekleştiren Oyak Renault İttifak Uluslararası Lojistik Merkezi’nden yapılan taşıma miktarı geçen yıla göre 2 kat artış göstererek rekor 1 milyon bin 461 metreküpe ulaştı.

İlginizi çekebilir

Clio RS performans kiti