reklamı kapat

POPÜLER

Renault

Renault’dan otomobil satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek kampanya

Geçtiğimiz yıl sunduğu kampanyalarla kullanıcıları mutlu eden Renault, bu yıl da kullanıcılara güzel kampanyalar sunmaya devam ediyor. Renault, Ocak ayında binek ve hafif ticari araç modellerinde sıfır faiz fırsatı sunuyor.

Clio HB, Clio Sport Tourer, Megane Sedan ve tüm hafif ticari modellerde maksimum 24.000 TL kredi ve 12 aya varan vade seçeneği için sıfır faiz fırsatı bulunuyor.

Maksimum 40.000 TL kredi kullanacak müşterilere ise, yine aynı modeller için 12 aya varan vade seçeneği ve 0,99  faiz seçeneği yer alıyor. Şirket, ayrıca daha fazla kredi veya vade talep eden müşteriler için avantajlı faiz oranları sunuyor.

Şirket, Ocak ayında cazip ödeme koşullarının yanı sıra 2018 model binek otomobillerde avantajlı fiyatlar sunmaya devam ediyor. Ocak ayında, perakende müşteriler için 2018 model hurda teşviki ile Clio HB 66.900 TL’den, Clio Sport Tourer 69.900 TL’den, Megane Sedan 86.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni otomobil kampanyaları da yolda

Renault’dan otomobil satın almayı düşünenler için bu kampanyanın ilgi çekici olduğunu belirtmekte yarar var. Renault’nun önümüzdeki günlerde sunacağı kampanyaları merakla bekliyoruz. Otomobil kampanyalarıyla ilgili yeni bilgiler geldiğinde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, bizi takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir

Renault Clio RS performans kiti