reklamı kapat

POPÜLER

Dacia Duster ve ailenin diğer üyelerine önemli indirim kampanyası

ÖTV ve hurda teşviki gibi kampanyaların ardından işin içerisine KDV indiriminin de girmesiyle birlikte, Dacia Duster ve diğer isimlerde 20.000 TL’lik indirim yakalanabiliyor.

Devlet destekli KDV indirimlerinin ÖTV indirimiyle bir araya gelmesi, şüphesiz yeni araç sahibi olmak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir ortam yaratıyor. Bu halihazırda başarılı satış rakamlarına sahip olan modeller için de, daha fazla kullanıcıya ulaşmak için oldukça güzel bir haber. Fiyat/performans sınıfının lider isimlerinden birisi olan Dacia Duster, geçtiğimiz üç aylık periyotta benzer kampanyalar üzerinden gündeme gelmişti. Lakin hafta içerisinde atılan yeni hamleyle birlikte dikkatleri ayrıca üzerine çekme potansiyeli bu otomobil için kaçınılmaz bir hal aldı. Nitekim açıklanan kasım rakamlarına baktığımızda Duster’ın 89.700 TL‘lik başlangıç fiyatıyla kullanıcılarla buluştuğunu görebiliyoruz. İşin içerisinde hurda teşvikinin girmesiyle birlikteyse 69.900 TL gibi çok önemli bir rakamın yakalanması söz konusu.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Diğer modellerde durum ne?

Tabi ki bu indirim süreciyle birlikte kullanıcıların ödemelerine yardımcı olacak kredi ve vade seçenekleri de değerlendirilmeye sunulmuş durum.da Duster’da maksimum 40.000TL kredi ve 12 aya varan vade seçenekleri için sıfır faiz avantajı bulunuyor. Maksimum 50.000TL kredi kullanacak müşterilere ise 20 aya varan vade seçeneklerinde 0,99 faiz oranı sunuluyor. Daha fazla kredi ve vade taleplerinde, maksimum 200.000TL kredi için 48 aya kadar yüzde 2,49 sabit faiz oranı ile birlikte 4.000TL indirim yer alıyor. Kasım ayında hurda araç teşviki ile birlikte; Sandero 77.250 TL, Logan MCV 74.250 TL, Dokker 57.050 TL, Lodgy ise 89.800 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilecek.

İlginizi çekebilir

Dacia Duster çarpışma testi