reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel Avengers Endgame

Avengers Endgame teorilerini değiştirecek Captain Marvel yeteneği

Samuel L. Jackson’ın yaptığı açıklamayla Captain Marvel ‘ın yeni bir yeteneği ortaya çıktı. Üstelik bu yetenek Avengers Endgame filminin gidişatını tamamen değiştirecek gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame ile ilgili en çok konuşulan teorilerden biri zaman yolculuğu. Bunun Iron Man ve Ant-Man sayesinde mümkün olacağı düşünülüyordu. Fakat Captain Marvel’ın oyuncu kadrosunda yer alan Samuel L. Jackson’ın açıklamasıyla birlikte tüm teoriler baştan yazılacak gibi görünüyor. Captain Marvel filminin tanıtım çalışmaları devam ederken Nick Fury karakterini canlandıran oyuncu Total Film’e konuştu. Carol Danvers’ın gizli kalan yeteneğini şu sözlerle açıkladı:

“Sanırım Captain Marvel karakterinin hiç kimsenin yapamayacağı şeyleri yapabildiğini keşfedeceğiz. Carol Danvers zamanda ileri veya geri gidebiliyor. Böylece geçmişe bakabiliyor, geleceğe gidip olacakları görebiliyor. Nick Fury’nin 20 sene sonra hala çağrı cihazı kullanması da bu şekilde açıklanıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samuel L. Jackson’ın bu açıklamasıyla birlikte Captain Marvel karakterinin tarihi yeniden yazmasına yardımcı olacak yeteneği ortaya çıkıyor. Normalde karakterin çizgi romanlarda böyle bir yeteneği yoktu. Fakat Captain Marvel’ın üzerinde deney yapılmasıyla Binary’e dönüştüğü ve kozmik yetenekler kazandığı hikayeler bulunuyor. Görünen o ki Marvel, Avengers Infinity War’da bu hikayelerden yararlanmayı planlıyor.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı