reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel Nick Fury

Captain Marvel’da çözülecek Nick Fury gizemi

Captain Marvel filmi sadece Carol Danvers’ın hikayesine odaklanmayacak. Ayrıca uzun zamandır merak edilen bir soruya açıklık getirecek: Nick Fury gözünü nasıl kaybetti?

Bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse Captain Marvel günümüzde değil, 90’lı yıllarda geçecek. Böylece Marvel Sinematik Evreni’nde biraz geriye gideceğiz. Nick Fury ve Phil Coulson gibi karakterlerin gençliğine şahit olacağız. Captain Marvel fragmanlarına dikkat ettiyseniz, SHIELD sayesinde tanıdığımız Nick Fury alıştığımızdan oldukça farklı görünüyor. Bunun nedeni ise henüz gözlerinden birini kaybetmemiş olması. Uzun yıllardır merak edilen “Nick Fury gözünü nasıl kaybetti?” sorusu da Captain Marvel ile birlikte yanıt bulacak. Şimdiye kadar bu gizemin sonlanacağını tahmin ediyorduk. Karaktere hayat veren Samuel L. Jackson’ın açıklamasıyla birlikte bu durum kesinleşmiş oldu. Entertainment Tonight‘a konuşan Samuel L. Jackson şu sözleri sarf etti: “Captain Marvel’da Nick Fury’nin gözüne ne olduğunu açık bir şekilde göreceksiniz”

Görünen o ki Captain Marvel, Avengers Endgame öncesi bizlere yeni bir karakter tanıtmakla kalmayacak. Beraberinde uzun yıllardır merak edilen bir soruya yanıt verecek. Buna şahit olmak için ise 8 Mart tarihine kadar sabretmemiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Filmin yeni fragmanı