reklamı kapat

POPÜLER

Nick Fury

Spider-Man Far From Home posterindeki büyük Nick Fury hatası

Önümüzdeki günlerde vizyona girmeye hazırlanan Spider-Man Far From Home filmi için tanıtım çalışmaları hız kazanıyor. Ancak hazırlanan posterlerden bazılarında büyük bir hata göze çarpıyor. Üstelik bu hata Nick Fury ile alakalı.

Bildiğiniz gibi Far From Home filmiyle birlikte SHIELD ve Örümcek Adam arasındaki ilişkinin temelleri atılıyor. Bu doğrultuda Peter Parker’ın ilk kez Nick Fury ile tanışmasına şahit olacağız. Son olarak Captain Marvel filminde izlediğimiz Fury bir kahramanın daha kendi ayakları üzerinde durmasına vesile olacak. Samuel L. Jackson‘ı bir kez daha beyaz perdede görecek olmanın heyecanını yaşarken Far From Home filminin posterlerindeki bir sıkıntı gün yüzüne çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şaşırtan Nick Fury hatası

Nick Fury’nin uzun zamandır göz bandı kullandığı zaten biliniyor.  Gözünü nasıl kaybettiğine dair detayları da geçtiğimiz aylarda vizyona giren Captain Marvel filmiyle birlikte öğrenmiştik. Uzun zamandır merak ettiğimiz bir gizem de böylece çözüşmüştü. Görünen o ki Marvel hayranlarının oldukça hakim olduğu bu detay Sony stüdyoları cephesinde pek önemli görülmemiş. Çünkü filmin posterlerinden bazılarında Nick Fury ‘nin görselinin ters çevrildiğini, bu sebeple onun yaralı gözünün sol değil, sağ olduğunu görüyoruz. Bu durum Marvel Sinematik Evreni izleyicilerinin dikkatini hemen çekti. Hatta Reddit‘te dolaşan poster Samuel L. Jackson tarafından da Instagram’da paylaşıldı. Fotoğrafın altında “Burada neler oluyor böyle?” sorusu yer alıyor. Bu noktada bir kez daha anlıyoruz ki Tom Holland’ın Spider-Man’inin başarısı detaylara dikkat etmeyen Sony’nin değil, Marvel stüdyolarının başarısı aslında. Bakalım Sony tüm bunlara nasıl yanıt verecek?

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı