reklamı kapat

POPÜLER

Nick Fury

Spider-Man Far From Home filminin Nick Fury açıklaması

Spider-Man Far From Home filminde gördüğümüz kişinin aslında Nick Fury olmadığı bonus sahnede ortaya çıkmıştı. Peki Fury neden Örümcek Adam’ın yanında değildi? Bu merak edilen soru uzun bir sürenin ardından yanıt buldu.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Far From Home filminin önemli detaylarından biri filmde aslında Maria Hill ve Nick Fury’nin yer almamasıydı. Elbette film boyunca bu detaydan habersizdik. Sıra ikinci bonus sahneye geldiğinde onların aslında Talos ve eşi Soren olduğunu öğrendik. İkili Maria Hill ve Nick Fury’nin yerini almış, SHIELD işlerini yürütüyordu. O sırada gerçek Nick Fury ‘nin uzayda olduğunu ve bir projenin başında olduğunu gördük. Fakat onun neden dünyada olmak yerine orada olduğunu öğrenme şansımız olmadı. Beklenen cevap Maria Hill karakterine hayat veren Cobie Smulders’ın açıklamasıyla ortaya çıktı. The Art of Spider-Man: Far From Home kapsamında yapılan röportajda oyuncu şu sözleri sarf etti: “Far From Home filminde Nick ve Maria için yolda hayatın nasıl geçtiğini görme fırsatı buluyoruz. Normalde diğer filmlerde bunu gösterme şansımız olmamıştı. Bu onlar için işte sıradan bir gün diyebiliriz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man Far From Home’daki Nick Fury detayı

Cobie Smulders’ın bu açıklamasıyla anlıyoruz ki, Spider-Man Far From Home’da şahit olduğumuz olaylar SHIELD açısından çok ekstrem şeyler değil. Dolayısıyla Nick Fury ve Maria Hill’in sıradan işlerini Talos ve Soren’e devretmemek için hiçbir nedeni yok. Marvel Sinematik Evreni’nin uzaya doğru genişlediğini göz önünde bulundurunca, Fury’nin olduğu uzay istasyonunda çok daha önemli işlerle uğraştığını tahmin etmek zor değil.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı