reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home yıldızının sürpriz sahne şaşkınlığı

Avengers Endgame sonrası vizyona giren Spider-Man Far From Home filminin sürpriz sahnesi izleyiciler kadar filmin yıldızlarından birini de şaşkınlığa uğrattı.

Bildiğiniz gibi Far From Home filminin finalinde iki bonus sahne yer alıyordu. Bunlardan ilkinde Jake Gyllenhaal’un hayat verdiği Mysterio‘nun büyük planı ortaya çıkmıştı. Filmin kötüsü son bir numara daha yaparak Örümcek Adam’ın gerçek kimliğinin Peter Parker olduğunu açıklamıştı. Böylece Daily Bugle ve J. Jonah Jameson da Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olmuştu. Diğer bonus sahnede ise Nick Fury ve Maria Hill’i birlikte görmüştük. Arabadaki ikilinin aslında filmin başından beri onların yerini alan Skrullar olduğunu anlamıştık. Onların yerini Captain Marvel ile tanıdığımız Talos ve onun eşi Soren almıştı. İşte bu gerçekten Maria Hill’e hayat veren Cobie Smulders‘ın haberinin olmadığı ortaya çıktı. The Hollywood Reporter‘a konuşan oyuncu şu sözleri sarf etti:

Spider-Man Far From Home gerçeği

“Bonus sahnede yaşananları filmin vizyona girmesinden bir hafta kadar önce öğrendim. Çünkü bonus sahne hikayeye çok sonradan eklendi. Arabadaki sahnemiz aslında filminde yer alıyordu fakat daha sonra çıkartılmıştı. Maria Hill en başından beri Skrull mıydı, bilmiyorum. Bana sorarsanız onun bir yerlerde tatil yaptığını veya başka bir görevle ilgilendiğini düşünmek istiyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Buradan anlıyoruz ki Cobie Smulder filmi çekerken karakterinin Skrull çıkacağını bilmiyordu. Bu yüzden filmdeki Maria Hill’in önceki filmlerde izlediğimizden bir farkı yoktu.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı