reklamı kapat

POPÜLER

Thanos

Avengers Endgame filmindeki büyük Thanos gerçeği

Avengers Endgame filminin senaristleri herkesin merak ettiği Thanos meselesine açıklık getirdi. Yaptıkları açıklama bazı Marvel hayranlarının canını sıkabilir.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’in başında hayatta kalan kahramanlarımız yeniden bir araya geliyor ve Iron Man ile birlikte dünyaya adım atan Nebula’nın kendilerine verdiği bilgi doğrultusunda Thanos’un yerini tespit ediyordu. Fakat onu bulduklarında ele geçirmeyi umdukları sonsuzluk taşlarının deli titan tarafından yok edildiğini öğreniyorlardı. Bu da planlarını alt üst ediyordu.

Şaşırtıcı Thanos gerçeği

Üstelik karşılarında Avengers Infinity War‘da gördüğümüzden çok daha zayıf bir Thanos yer alıyordu. Bu sahnenin en şaşırtıcı anları ise Thor’un Thanos’u aniden öldürmesi oluyordu. Onun bu kararı sadece izleyicileri değil, Avengers üyelerini bile şaşırtmıştı. Herkes bu ölümün sebebi olarak deli titanın artık eskisi kadar güçlü olmamasını görmüştü ancak Avengers Endgame’in senaristlerinden Christopher Markus işin aslının öyle olmadığını açıkladı. Christopher Markus’un şaşırtıcı açıklaması şu şekilde ilerliyor: “O sahnede Avengers ekibi Thanos’u alt etmiyor. Deli titan çoktan istediği her şeyi elde ettikten sonra Avengers’ın kendisini öldürmesine müsade ediyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklamalar Avengers, özellikle de Thor hayranlarının fazlasıyla canını sıkacak. Çünkü kahramanımız Avengers Infinity War’un finalindeki hatasından sonra “en azından Thanos’u” öldürdüm düşüncesine sahipti. Bu açıklamayla öğreniyoruz ki Thanos zaten amacına ulaştığı için ölmek istiyordu. Bu da elde edilen sonucu Thor’un değil, Thanos’un zaferi haline getiriyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı