reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch Active 2 Under Armour Edition

Sızan ilk görseliyle karşınızda Samsung Galaxy Watch Active 2 Under Armour Edition

Çok yakında gelecek Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat modeli için merak edilen Under Armour versiyonu da sızdırıldı.

Resmi olarak 5 Ağustos tarihinde lanse edilecek akıllı saat Samsung Galaxy Watch Active 2, daha önce ortaya çıktığı kadarıyla üç farklı versiyon halinde geliyor. Bir modelin sadece LTE bağlantıya sahip olduğu, diğerinin sadece Bluetooth taşıdığı, üçüncünün ise yine Bluetooth temelli spor odaklı özel Under Armour versiyonu olduğu açıklanıyor. İşte bu versiyon ilk kez karşımızda bulunuyor. Resmi basın versiyonu sızdırılan Under Armour versiyonu, tahmin edildiği gibi farklı bir tasarıma sahip değil. Apple Watch’ın Nike versiyonları gibi kayış ve yazılımsal olarak fark taşıyacak bu versiyonun, bu açıdan daha pahalıya satılması beklenmiyor. Ortak olarak görebileceğiniz üzere kalın çerçevelere sahip yuvarlak bir gövde taşıyan saat,  oldukça şık görünüyor. 40 mm ile 44 mm olmak üzere iki farklı boyutta tasarlanan model üç farklı renk seçeneğiyle geliyor

Samsung Galaxy Watch Active 2 Under Armour Edition

Teknik olarak baktığımıza zaman modelin WiFi versiyonunda 247 mAh, LTE versiyonunda ise 340 mAh pil yer alıyor. Bluetooth 5.0 desteği bulunan akıllı saat, 40 mm boyutta 1,2 inç ekran, 44 mm boyutta ise 1,4 inç 360×360 piksel AMOLED ekran taşıyor. Bu ekranlar Gorilla Glass DX+ cam ile koyunuyor. Fiziksel olarak döndürülebilir bir çerçeve yerine dokunmatik bir çerçeveye sahip olduğu belirtilen Galaxy Watch Active 2, gücünü ise Exynos 9110 işlemciden alıyor. LTE modele 1,5 GB, normale ise 768 MB RAM koyan firma, her iki cihazda da 4 GB dahili depolama sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat EKG özelliğini de taşıyor

Evet Apple Watch Series 4 gibi kişilerin EKG‘sini çekebilecek akıllı saat, bu özelliği ancak 2020 yılında aktif edecek deniyor. Saatte buna ek olarak bir Apple Watch Series 4 özelliği daha bulunuyor. O da düşme algılama özelliği. Bu özellik de düştüğünüz algılayarak yakınlarınıza haber verebiliyor. Bu özelliğin hemen aktif edileceği söyleniyor.

İlgili Video