reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Note 10+

Beyaz şıklığı; Samsung Galaxy Note 10+ “Aura White” sızdırıldı

Hakkında bilinmesi gereken tüm detaylara burada ulaşabileceğiniz Samsung Galaxy Note 10+, bu sefer beyaz rengiyle karşımızda.

Samsung Galaxy Note 10+ ve Galaxy Note 10 adım adım geliyor. Resmi olarak 7 Ağustos tarihinde tanıtılacak modellerin, bu sefer Aura White versiyonu görücüye çıktı. Yukarıda yer alan gül renginden sonra sızdırılan versiyon, görebileceğiniz üzere beyaz renkte. Bu renk seçeneğiyle gerçekten oldukça şık / sade görünen telefon, buna karşın daha çok ilk sızdırılan aşağıdaki renk seçeneğiyle tercih edilecek gibi görünüyor. Türkiye’ye de geleceğini tahmin ettiğimiz bu renk seçeneği, beyaz renkte S Pen ile destekleniyor. Firmanın bu versiyon için sarı gibi farklı bir S Pen rengi kullanmıyor olması sevindiriyor. Halen ön sipariş hediyelerini öğrenemediğimiz Samsung Galaxy Note 10+ ve Galaxy Note 10, 2019’un en iddialı amiral gemileri arasında başı çekiyor. Telefonlar şimdiden büyük ses getiriyor ve talep görüyor. Türkiye’de bile cihazları almak için telefonunu satılığa çıkaranlar bulunuyor. Cihazlar tasarımsal olarak çok güzel duruyor. Özellikle çerçeveler neredeyse sıfırlanmış durumda.

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Note 10+
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10+ ve Galaxy Note 10 kaça satılacak?

Kaynaklara göre Galaxy Note 10 Avrupa’da 256 GB için 999 euro fiyat etiketine sahip olacak. Galaxy Note 10+ ise söylendiği kadarıyla yine 256 GB için 1.149 euro Avrupa fiyatıyla raflardaki yerini alacak. Telefonların daha pahalı seramik arkaya sahip versiyonları da bekleniyor. Ayrıca Galaxy Note 10+ için bir 5G özel versiyonu da yolda bulunuyor. 5G versiyon tahmin edebileceğiniz üzere Türkiye’ye gelmiyor.

İlgili Video

İLGİLİ HABERLER