reklamı kapat

POPÜLER

Beyaz Samsung Galaxy Note 9
Beyaz Samsung Galaxy Note 9

Dikkat çeken yeni Samsung Galaxy Note 9 versiyonu ortaya çıktı

Dev amiral gemisi Samsung Galaxy Note 9, şu an toplam dört farklı renk seçeneğiyle satılıyor. Modelin bir de beyaz renkli versiyonu gelebilir deniyor.

Yılın en önemli akıllı telefonlarından Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de okyanus mavisi, lavanta moru ve gece siyahı renk seçenekleriyle alınabiliyor. Yurt dışında bakır renk seçeneği de tüketicilere sunulan telefon, yakında beyaz renk seçeneği de kazanabilir deniyor. Kazanabilir deniyor çünkü ortaya çıkan aşağıdaki bu yeni versiyonun gerçek olmama ihtimali de bulunuyor. Ancak oldukça kaliteli ve gerçekçi görülen bu tasarım, beyaz rengin çok yüksek ihtimalle yolda olduğunu gösteriyor. Gerçekten şık duran bu renk seçeneği, telefonu yeniden öne çıkarmak adına güzel duruyor. Biliyorsunuz firmalar bu tarz sonradan hazırlanan renk seçenekleriyle modellerini teknoloji dünyasının üst sıralarına taşımayı seviyor.

Beyaz Samsung Galaxy Note 9
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 9 teknik detaylarını hatırlarsak

Gücünü satıldığı yere göre Exynos 9810 ya da Snapdragon 845‘ten alan telefon, 6 GB / 8 GB RAM ve 128 GB / 512 GB depolama ile geliyor. Arkasında Galaxy S9+ ile birebir aynı çift lensli 12 megapiksel kamera sistemi yer alan Note 9, burada bir geniş bir de zoom lens sunuyor. Modelin önünde ise 8 megapiksel çözünürlükte F1.7 diyaframa ve 1/3.6 inç sensöre sahip bir kamera yer alıyor.

İlgili Video

Telefonun resmi tanıtım videosu