reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9’a yeni renk seçeneği geliyor

Samsung, Galaxy Note 9’u piyasaya sürdüğünde üç farklı renk seçeceğini tercih etmişti. Lavanta moru, okyanus mavisi ve gece siyahı renk seçenekleri kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Telefonun piyasaya sürülmesinden sonra telefona yeni bir renk seçeceğinin geleceği ortaya çıktı.

Samsung’a yakın kaynaklara göre şirket, gri renkli Galaxy Note 9’u 30’dan fazla ülke satışa sunacak. Gri renkli Galaxy Note 9’un satışa sunulacağı ülkeler arasında Avusturya, Baltık, Brezilya, Bulgaristan, Kanada, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İsrail, İtalya, Kenya, Kore, Lüksemburg, Meksika, Hollanda, Nijerya, Kuzey Ülkeleri (Genellikle Danimarka, Finlandiya, İzlanda, Norveç ve İsveç) ), Peru, Romanya, Suudi Arabistan, Slovakya, Güney Afrika, Sri Lanka, İsviçre ve Amerika Birleşik Devletleri yer alıyor. Gri renkli Galaxy Note 9’un Türkiye’de satışa sunulması beklenmiyor.

Daha önce ortaya atılan iddiaları doğrular nitelikte özellikleri kullanıcılara sunan model, üst düzey akıllı telefon sahibi olmayı düşünenlerin yeni gözdesi olacağını söyleyebiliriz. Yapılan geliştirmelerle Galaxy Note 8’den çok daha başarılı bir model olan Galaxy Note 9, sunduğu üst düzey işlemci ve kamera performansıyla birlikte S Pen’de yapılan geliştirmelerle de fark yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Note 9’un yeni satış fiyatları

128 GB ve 6 GB RAM’li modelin fiyatı 7.999 TL, 256 GB ve 8 GB RAM’li modelin fiyatı ise 9.299 TL.

Video