reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Plus

PlayStation Plus ağustos ayı ücretsiz oyunları [Video]

Geçtiğimiz ay Detroit: Become Human‘ı ücretsiz olarak oyuncularla buluşturan PlayStation Plus, ağustos ayı ücretsiz oyunlarını da açıkladı.

PlayStation Plus, aboneleri her ay gelecek ücretsiz oyunları heyecanla bekliyor. Yazın son ayına doğru geçiş yaparken; oyun tarafında durgunluğa girdiğimiz bu dönemde PS4 sahipleri ağustos oyunlarına göz atmak isteyebilir. Sniper Elite 4 ve WipEout Omega Collection ağustos ayı boyunca oyuncuları bekliyor. Kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebileceğiniz oyunlar PlayStation Plus üyeliğiniz boyunca sizin oluyor. 6 Ağustos‘tan itibaren indirilebilir olan oyunları kütüphanenize 2 Eylül‘e kadar dahil edebilirsiniz.

Oyunlardan kısaca bahsetmeden önce bir hatırlatma yapalım. Temmuz ayı ücretsiz oyunlarını kaçırdıysanız üzülmeyin! Geçtiğimiz ay verilen Detroit: Become Human Digital Deluxe Edition ve Horizon Chase Turbo 5 Ağustos’a kadar indirilebilir olacak. Kaçırmayın deriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation Plus ile gelen yeni oyunlar

WipEout Omega Collection, WipEout 2048, WipEout HD ve HD Fury ek paketini tek bir koleksiyonda topluyor. Yarış oyunu sevenlerin dikkatini çekecek olan yapımda çevrim içi 8 kişilik oyunlara girebilir ya da arkadaşınızla rekabetin dozunu artırabilirsiniz.

Sniper Elite 4’te ise ne kadar iyi bir nişancı olduğunuzu gösterme vakti. Hitler’i hedefinize oturttuğunuz oyunda amaca giderken pek çok Nazi’yi ortadan kaldırmanız gerekecek. Oyunda öldürdüğünüz askerlerde Mortal Kombat misali ağır çekime girip verdiğiniz hasarı gösteren animasyonu açabilirsiniz.