reklamı kapat

POPÜLER

Hafta sonuna özel ücretsiz PS4 oyunu Borderlands: Game of the Year Edition

PS4 sahiplerine hafta sonuna özel ücretsiz oyun

Hafta sonu planlarınızı yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. PS4 oyuncuları için Borderlands: Game of the Year Edition kısa süreliğine ücretsiz.

PlayStation Plus ağustos ayı ücretsiz oyunlarına ara vermek istiyorsanız bu hafta sonu PS4 sahiplerini yeni bir ücretsiz oyun bekliyor: Borderlands: Game of the Year Edition. Oyunun geliştiricisi Gearbox Software ile anlaşma yapan Sony, oyunu 16 Ağustos – 18 Ağustos arası oyunculara ücretsiz olarak sunuyor. Yalnız bunun PlayStation Plus’ın ücretsiz oyunlarıyla alakası olmadığını belirtelim. Yani oyun PlayStation Plus oyunları gibi tamamen kütüphanenize eklenmiyor. Sadece bu tarihler arası erişime açılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PS4 versiyonu sadece 2 günlüğüne ücretsiz

Oyunun Türkiye mağazasındaki fiyatının 139 TL olduğunu belirtelim. Halihazırda indirimde olan oyunu hafta sonu deneyiminden sonra satın almak isterseniz; 22 Ağustos’a kadar 84 TL‘ye elde edebilirsiniz. Borderlands 3 gelmeden önce seriyi yeniden hatırlamak ya da sıfırdan başlamak için de iyi bir fırsat diyebiliriz. Ayrıca oyun hafta sonu ücretsiz olduğu için dört kişiye kadar arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Oyunun mağazadaki sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bunun dışında PlayStation Plus’ın ağustos ayı ücretsiz oyunlarını da kısaca hatırlatalım. Hala kütüphanenize eklemediyseniz Sniper Elite 4 ve WipEout Omega Collection bu ay boyunca PSN Plus sahiplerini bekliyor. Bu iki oyunu 2 Eylül’e kadar kütüphanenize eklemeniz mümkün.

İlgili video

PlayStation Plus Ağustos 2019 ücretsiz oyunları