reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat
Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat
Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat için üzücü açıklama

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat model için yeni bilgiler ortaya çıktı. Bu bilgiler hem yeni detaylar hem de üzücü bir gelişmeyi ortaya çıkarıyor.

7 Ağustos tarihinde Samsung Galaxy Note 10 ailesiyle beraber lanse edileceği kesinleşen akıllı saat Samsung Galaxy Watch Active 2, söylendiği kadarıyla üç farklı versiyon halinde yolda bulunuyor. Bir modelin sadece LTE bağlantıya sahip olduğu, diğerinin sadece Bluetooth taşıdığı, üçüncünün ise yine Bluetooth temelli spor odaklı özel Under Armour versiyonu olduğu açıklanıyor. Burada üzen açıklama ise saatin en önemli özelliğinden geliyor. Açıklandığı kadarıyla Apple Watch Series 4 gibi kişilerin EKG‘sini çekebilecek akıllı saat, bu özelliği ancak 2020 yılında aktif edecek. Apple gibi gerekli izinleri alması uzun sürecek gibi duran Samsung, EKG özelliğini ilk başta sadece Güney Kore ve ABD’de sunacak deniyor. Bu arada biliyorsunuz saatte bir Apple Watch Series 4 özelliği daha bulunuyor. O da düşme algılama özelliği. Bu özellik de düştüğünüz algılayarak yakınlarınıza haber verebiliyor. Bu özelliğin hemen aktif edileceği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch Active 2 hakkında başka neler biliyoruz

Sızan basın görsellerine göre yine kalın çerçeveler taşıyan saat, genel olarak oldukça şık bir gövdeye sahip. 40 mm ile 44 mm olmak üzere iki farklı boyutta tasarlanan yuvarlak tasarımlı model, siyah, koyu mavi ve roze altın olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle karşımızda bulunuyor. Bünyesinde yer alan mikrofon ile telefon görüşmesi için de kullanılabilecek modelin, WiFi versiyonunda 237 mAh, LTE versiyonunda ise 340 mAh pil yer alıyor. Kendi işletim sistemini kullanan cihazın halen fiyatı bilinmiyor.

İlgili Video