reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch Active
Samsung Galaxy Watch Active
Samsung Galaxy Watch Active

Yeni akıllı saat Samsung Galaxy Watch Active ve ortaya çıkan tüm detaylar

Samsung‘un kısa süre önce yeni akıllı saat modeli Galaxy Sport ortaya çıkmıştı. İşte bu saat karşımıza Samsung Galaxy Watch Active olarak çıkacak.

Günlerdir gündemde olan Samsung Galaxy Sport, artık kesinleştiği üzere Samsung Galaxy Watch Active adı altında satışa çıkacak. Mevcut Galaxy Watch’ın aktif insanlara özel versiyonu için yeni isim daha mantıklı dururken, modelin teknik detayları da netleşiyor. Daha öncekilerle birleştirdiğimiz zaman akıllı saat, gücünü Exynos 9110 işlemciden alıyor. Bu işlemcinin oldukça güçlü olduğu ve ciddi enerji tasarruf yeteneklerine sahip olduğu belirtiliyor. Bünyesinde 1,3 inç 360×360 piksel AMOLED ekran yer alan saat, şık gövdesinde 230 mAh kapasitesinde bir pil taşıyor. Gear Sport modelinde 300 mAh pil olduğu için bu düşük kapasite saat için biraz endişe yaratıyor. Firmanın diğer akıllı saat modelleri gibi WearOS değil Tizen işletim sistemine üzerine kurulan akıllı saat, Bluetooth 4.2, NFC, LTE, Bixby destekleri yanında anlık olarak nabız ölçümü de yapabiliyor. 4 GB dahili depolamaya sahip olduğu bilinen akıllı saat Samsung Galaxy Watch Active, yerleşik GPS donanımına da sahip deniyor. Şimdilik mavi, roze altın ve siyah renklerde karşımıza çıkan model, yeni gördüğümüz kadarıyla aşırı ince çerçevelere sahip değil. Yuvarlak bir ekranı bulunan model, diğer modellerde yer alan döndürülebilir çerçeve yapısını taşımıyor.

Samsung Galaxy Watch Active
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch Active çok yakında geliyor

Modelin resmi olarak 20 Şubat tarihinde Galaxy S10 ailesiyle beraber ya da MWC 2019’da lanse edilmesi bekleniyor. Burada daha önce de söylediğimiz üzere MWC 2019 daha çok ağır basıyor.

İlginizi Çekebilir

Güncel model Samsung Galaxy Watch’ın resmi tanıtım videosu