reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat akıllı saat

Yeni Samsung Galaxy Watch için en önemli detaylar belli oldu

Samsung, çok yakında yeni bir Galaxy Watch akıllı saat modeli tanıtmaya hazırlanıyor. İşte bu model için en önemli detaylar belli oldu.

Şimdiye kadar Samsung Galaxy Watch 2 olarak isimlendirilen firmanın yeni akıllı saat modeli, resmi kayıtlara göre karşımıza resmi olarak Samsung Galaxy Watch 3 ismiyle çıkacak. Samsung Galaxy Note 20 ailesiyle beraber 5 Ağustos tarihinde lanse edilecek saatin, yine resmi kayıtlara baktığımız zaman 41 mm ve 45 mm gövde boyutlarıyla yolda olduğu görülüyor. Biliyorsunuz bu yeni model sevindirici şekilde üst kısmında fiziksel olarak çevrilebilir bir çerçeve taşıyor. Firmanın yeni modellerinde dokunmatik bir çerçeve yer alıyor ve bu durum yakında değişiyor. Daha önce ortaya çıkanlara tekrar bakarsak netleşen adıyla Galaxy Watch 3, 8 GB dahili depolama taşıyor. Kaynaklara göre 330 mAh pile sahip olan ve LTE / GPS ile yolda olan yeni akıllı saat, alüminyum ve paslanmaz çelik yanında titanyum gövde seçeneğine de sahip olacak ve üç farklı renk seçeneğiyle elde edilebilecek. Ekranını Gorilla Glass DX ile koruyacak ve MIL-STD-810G sertifikası taşıyacak denilen yeni Watch 3, daha önceki resmi kayıtların kesinleştirdiği üzere yuvarlak bir tasarımı benimsiyor. Bu da sevindiren detaylar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat çok merak ediliyor

Tansiyon, nabız ve EKG ölçme ile uyku takibi özelliklerine kesin olarak sahip olacağı aktarılan saat, Türkiye’de de satılacak teknoloji ürünler arasında yer alıyor. Modeli gerçekten merakla bekliyoruz.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Modelin en büyük rakibi Apple Watch Series 5

İLGİLİ HABERLER