reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 3

İşte Samsung Galaxy Watch 3 versiyonları arasındaki farklar

5 Ağustos tarihinde tanıtılacak Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli için teknik özellik tablosu dahi sızdırılmış durumda.

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat Galaxy Note 20 ailesi, Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık, Galaxy Tab S7 tablet ailesi ve Galaxy Fold 2 ile beraber resmi olarak lanse ediliyor. Fiyatı 400 dolardan başlayacak ve 600 dolara kadar çıkacak akıllı saat, biliyorsunuz hem tasarım hem de teknik olarak hiçbir sürpriz taşımıyor. Şimdi bir de saatin farklı versiyonlarını karşılaştıran hemen aşağıda görebileceğiniz görseller ortaya çıkmış durumda. Bu sayede ağırlıktan boyuta, renk seçeneklerinden teknik detaylara kadar her şey en net haliyle görünüyor. Daha önce de söylendiği gibi yeni ailede kullanıcılara iki farklı gövde boyutu ve iki farklı bağlantı seçeneği sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat iddialı geliyor

Fiziksel olarak dönen çerçeveleriyle birçok kişiyi fazlasıyla memnun edecek modeller, yeni sızıntılara göre iOS ve Android cihazlar ile çalışabiliyor ve birden fazla günlük bir pil ömrüyle geliyor. Bunun tam olarak ne kadar olacağı bilinmiyor. Ancak burada Huawei Watch GT serisi gibi haftalık pil ömrü beklenmiyor. Resmi olarak Türkiye pazarında da satılacak saat, firmanın Tizen işletim sistemi üzerine kuruluyor. Burada gerçekten çok ciddi imkanlar sunuluyor. Çoğu kullanıcı bu sayede keşke Android temelli WearOS kullanılsa demiyor.

Saati çalışırken görebileceğiniz video: