reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saati gösteren yeni görsel

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modelini tamamen karşımıza getiren ikinci görsel de yayımlanmış durumda. Saat gündemden düşmüyor.

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat Galaxy Note 20 ailesi ve fazlasıyla beraber 5 Ağustos tarihinde lanse ediliyor. Hatırlarsınız dün model için tüm sürprizleri ortadan kaldıran yukarıdaki görsel gelmişti. Bu görsel ile hem önü hem de arkasını gördüğümüz saat, genel olarak çok şık görünüyor ve kullanıcılar tarafından da beğenilmişti. Üstünde fiziksel olarak döndürülebilir bir çerçeveye yer alan Galaxy Watch 3, yan tarafında iki adet fiziksel buton taşıyor ve aşağıdaki yeni resmi basın görseliyle 45 mm’lik paslanmaz çelik kasalı versiyonu ile yeniden karşımıza çıkıyor. Bu fotoğrafta ön yüzü daha da net görünen gelişmiş akıllı saat, daha önce de dediğimiz gibi bu kayış herkesin hoşuna gitmeyecek olmasına rağmen genel çizgisiyle büyük beğeni topluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat için teknik detaylar

Saat 1,2 inç ve 1,4 inç ekranlar ile 41 mm ve 45 mm gövde boyutlarıyla yolda bulunuyor. 8 GB dahili depolama ile gelen akıllı saat, alüminyum ve paslanmaz çelik yanında titanyum gövde seçeneğine de sahip olacak deniyor. Ekranını çizilmelere karşı Gorilla Glass XD cam ile koruyacak ve MIL-STD-810G askeri sınıf sertifikası taşıyacak denilen yeni saat, 5W manyetik şarj cihazı kullanıyor. Tansiyon, nabız ve EKG ölçme ile uyku takibi özelliklerine kesin olarak sahip olacağı aktarılan Galaxy Watch 3, Türkiye’de de satılacak teknoloji ürünler arasında yer alıyor. 1 GB RAM taşıyan modellerin 247 mAh ve 340 mAh pile sahip olduğu da artık netleşen detaylar arasında bulunuyor. Saatin işletim sistemi ise Tizen OS 5.5.

İlginizi Çekebilir

Modelin en büyük rakibi Apple Watch Series 5