reklamı kapat

POPÜLER

samsung galaxy watch

Yeni jenerasyon Samsung Galaxy Watch için çıkan son detaylar!

Samsung, biliyorsunuz yeni bir Galaxy Watch akıllı saat modeli üstünde çalışıyor. İşte bu saat hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmış durumda.

Samsung Galaxy Watch 2 olarak çıkarılabileceği düşünülen yeni saat, hatırlarsınız kısa süre önce Çin merkezli olarak kayıt altına alınmıştı. Satışa çıkması için gereken yasal işlemleri tamamlanmaya çalışılan model, Galaxy Note 20 ailesiyle beraber tanıtılabilir deniyor. Daha önce ortaya çıkanlara göre saat 8 GB dahili depolamayla yolda bulunuyor. Sızıntılar doğruysa 330 mAh pile sahip olacak saat, 40 mm ile 45 mm (Daha önce 44 mm deniyordu) olmak üzere iki farklı boyutta tasarlanıyor. LTE ile GPS ile yolda olan yeni akıllı saat, alüminyum ve paslanmaz çelik yanında titanyum gövde seçeneğine sahip olacak ve üç farklı renk seçeneğiyle elde edilebilecek açıklaması yapılıyor. Gorilla Glass DX ile korunacak ve MIL-STD-810G sertifikasına sahip olacak gibi görünen saat, resmi kayıtların kesinleştirdiği ve birçok kişiyi sevindirecek üzere aşağıdaki yuvarlak bir tasarımı benimsiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Samsung Galaxy Watch için başka bilgiler de var

Tansiyon, nabız ve EKG ölçme ile uyku takibi özelliklerine kesin olarak sahip olacağı aktarılan saat, kayıtlarda tam olarak SM-R840/845 ve SM-R850/855 olarak geçiyor ve gerçekten çok merak uyandırıyor. Firmadan uzun süredir yeni bir akıllı saat bekleyenler bulunuyor.

Not: Görsel halen temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Modelin en büyük rakibi Apple Watch Series 5