reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch Active 2

Yeni Samsung Galaxy Watch için atılan son adımlar!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, biliyorsunuz yeni bir Galaxy Watch akıllı saat modeli üstünde çalışıyor. İşte bu saat çok yakında geliyor.

Samsung, “SM-R840” model numarasına sahip yeni bir akıllı saat geliştiriyor ve bu saatin karşımıza resmen Galaxy Watch 2 olarak çıkarılabileceği çok uzun süredir aktarılıyor. Bu ismi henüz netleşmeyen model, gelen bilgilere göre kısa süre önce Çin merkezli olarak kayıt altına alındı. Yani satışa çıkması için gereken yasal işlemleri tamamlanmaya çalışılan model, resmen Galaxy Note 20 ailesiyle beraber tanıtılabilir izlenimi oluşturuyor. Daha önce ortaya çıkanlara göre saat 8 GB dahili depolamayla yolda bulunuyor. Yerini alacağı akıllı saati bu konuda ikiye katlayacak model, sızıntılar doğruysa 330 mAh pile sahip ve 40 mm ile 44 mm olmak üzere iki farklı boyutta tasarlanıyor. 5G desteğine sahip olma ihtimali de bulunan olası adıyla Galaxy Watch 2 akıllı saat, eğer doğruysa alüminyum ve paslanmaz çelik yanında titanyum gövde seçeneğine sahip olacak ve üç farklı renk seçeneğiyle elde edilebilecek. Bu renklerin alüminyumda siyah, gümüş ve altın olduğu aktarılıyor. Paslanmaz çelik modelin ise sadece gümüş ve altın renkte geliştirildiği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Titanyum gövdenin ise uzay grisi olabileceği düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Samsung Galaxy Watch merak uyandırıyor

Tansiyon, nabız ve EKG ölçme ile uyku takibi özelliklerine kesin olarak sahip olacağı aktarılan saat, yakında tasarımsal olarak da karşımıza çıkacaktır deniyor. Resmi kayıtlarda tam olarak SM-R840/845 ve SM-R850/855 olarak geçen model, birçok kullanıcı tarafından merakla bekleniyor. Samsung’un akıllı saatleri genel olarak beğeniliyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Modelin en büyük rakibi Apple Watch Series 5