reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat akıllı saat

Yeni Samsung Galaxy Watch için bazılarını çok sevindirecek haber

Samsung, biliyorsunuz yeni bir Galaxy Watch akıllı saat modeli üstünde çalışıyor. İşte bu modelin bazılarını çok sevindirecek bir özelliği bulunuyor.

Şimdilik Samsung Galaxy Watch 2 olarak isimlendirilen firmanın yeni akıllı saat modeli, en son Çin merkezli olarak kayıt altına alınmasıyla gündeme gelmişti. Resmi olarak Galaxy Note 20 ailesiyle beraber tanıtılabilir denilen saat, SamMobile’ın özel haberine göre üst kısmında fiziksel olarak çevrilebilir bir çerçeve taşıyacak. Biliyorsunuz firmanın yeni modellerinde dokunmatik bir çerçeve yer alıyor. Bunu sevenler kadar eski fiziksel çerçeveyi isteyenler de bulunuyor. İşte bu ikinci kısımdaki kişileri çok memnun edecek gibi duran Samsung, yeni saatiyle büyük merak uyandırıyor. Daha önce ortaya çıkanlara tekrar bakarsak saat 8 GB dahili depolamayla yolda bulunuyor. Kaynaklara göre 330 mAh pile sahip olacak saat, 40 mm ile 45 mm olmak üzere iki farklı boyutta tasarlanıyor. LTE ile GPS ile yolda olan yeni akıllı saat, alüminyum ve paslanmaz çelik yanında titanyum gövde seçeneğine de sahip olacak ve üç farklı renk seçeneğiyle elde edilebilecek. Ekranını Gorilla Glass DX ile koruyacak ve MIL-STD-810G sertifikası taşıyacak denilen yeni Samsung Galaxy Watch, resmi kayıtların kesinleştirdiği üzere yuvarlak bir tasarımı benimsiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Samsung Galaxy Watch merak ediliyor

Tansiyon, nabız ve EKG ölçme ile uyku takibi özelliklerine kesin olarak sahip olacağı aktarılan saat, Türkiye’de de satılacak teknoloji ürünler arasında yer alıyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Modelin en büyük rakibi Apple Watch Series 5