reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus Mclaren

OnePlus ve McLaren ortaklığı için gelen resmi açıklama!

Akıllı telefon pazarının önemli firmalarından birisi olan OnePlus ile otomobil dünyasının efsanesi McLaren arasındaki ortaklık sonuçlandı.

OnePlus ve McLaren ortaklığı biliyorsunuz çok uzun zamandır devam ediyordu. İki dev isim birlikte dikkat çeken özel akıllı telefonlara imza atıyordu. İşte bu ortaklık için kısa süre önce son erdi dedikodulara ortaya çıkmıştı. OnePlus’ın Mclaren F1 takımının partnerler listesinden de çıktığı da gelen bilgiler arasında yer almıştı. İşte bu konuda firmadan resmi bir açıklama geldi. McLaren sözcüsü, Android Authority’ye yaptığı açıklama ile ortaklığın sona erdiğini doğrulamış oldu. Bu gelişme karşımıza OnePlus 8 ya da 8T serisi için bir McLaren Edition sürümünün gelmeyeceği anlamına geliyor. Bu da bekleyenler için elbette üzücü duruyor. Çünkü daha önce de söylediğimiz gibi bu tarz özel telefonlara büyük ilgi gösteren kişiler bulunuyor. Bu ortaklığa OnePlus 6T McLaren Edition ile başlayan ikili, elbette ileride tekrardan bir araya gelebilir. McLaren sözcüsü de bu açıdan kapıları kesinlikle kapatmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus ve McLaren ortaklığı en son 7T Pro için kurulmuştu

McLaren ortaklığının son meyvesi olan dikkat çekici akıllı telefon, orijinalde 7T Pro’dan farklı olarak 12 GB RAM + 256 GB dahili depolama ile geliyor ve turuncu detaylar ile gerçekten çok ama çok ilginç duran bir arka kaplamaya sahip. Özel bir arayüzü bulunan McLaren Edition, özel kutu, turuncu renkte aksesuarlar ve karbon fiber detaylı kılıfla geliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüz yapısı MIUI 12