reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus Mclaren

OnePlus ve McLaren ortaklığından gelen kötü haber!

Bugün detaylarına aşağıda yer verdiğimiz Türkiye haberi ile ses getiren OnePlus ile otomobil dünyasının efsanesi McLaren arasındaki ortaklıktan kötü haber var.

OnePlus ve McLaren ortaklığı çok uzun zamandır devam ediyordu. İki dev isim birlikte dikkat çeken özel akıllı telefonlara imza atıyordu. Ancak bu ortaklık sona ermiş gibi görünüyor. Bu da eğer büyük bir sürpriz olmaz ise OnePlus 8 ya da 8T serisi için bir McLaren Edition sürümünün gelmeyeceği anlamına geliyor. Bu da elbette üzücü duruyor. Çünkü bu tarz özel telefonlara büyük ilgi gösteren kişiler bulunuyor. Bu ortaklığa OnePlus 6T McLaren Edition ile başlayan ikili, elbette ileride tekrardan bir araya gelebilir. Ayrıca OnePlus’ın Mclaren F1 takımının partnerler listesinden de çıktığı gelen bilgiler arasında. Bilmeyenler için böyle özel modellere başka firmalar da imza atıyor. Örneğin OPPO ile İtalyan üretici Lamborghini arasında özel bir ortaklık bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmadan en son OnePlus 7T Pro McLaren Edition modeli gelmişti

McLaren ortakılığını son meyvesi olan yukarıda görebileceğiniz telefon, orijinalde 7T Pro’dan farklı olarak 12 GB RAM + 256 GB dahili depolama ile geliyor ve turuncu detaylar ile gerçekten çok ama çok ilginç duran bir arka kaplamaya sahip. Özel bir arayüzü bulunan McLaren Edition, özel kutu, turuncu renkte aksesuarlar ve karbon fiber detaylı kılıfla geliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüz yapısı MIUI 12