reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat için netleşen tüm detaylar

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli ile çok yakında tanışıyoruz. Model hakkında resmi detaylar da kendisini gösterdi.

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat, Samsung Galaxy Note 20 ailesiyle beraber 5 Ağustos tarihinde lanse ediliyor. İşte bu saat kısa süre önce Samsung’un resmi sitesinde de kendisini gösterdi. Buradan çıkan detaylara baktığımız zaman saat 41 mm ve 45 mm gövde boyutlarıyla geliyor. Üst kısmında fiziksel olarak çevrilebilir bir çerçeve taşıyan saat, birçok kişiyi sevindirecek şekilde yuvarlak bir gövde üstüne kuruluyor. Çerçeveleri çok ince olacaktır denilen Galaxy Watch 3, teknik olarak bakarsak 8 GB dahili depolama taşıyor. Bir versiyonunda 330 mAh pile sahip olan ve LTE / GPS ile yolda olan yeni akıllı saat, alüminyum ve paslanmaz çelik yanında titanyum gövde seçeneğine de sahip olacak deniyor. En pahalı versiyonun bu titanyum kasalı versiyonlar olacağı aktarılıyor. Ekranını çizilmelere karşı Gorilla Glass XD cam ile koruyacak ve MIL-STD-810G askeri sınıf sertifikası taşıyacak denilen yeni Galaxy Watch 3, 5W manyetik şarj cihazı ile yolda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat sağlık konusunda da iddialı geliyor

Tansiyon, nabız ve EKG ölçme ile uyku takibi özelliklerine kesin olarak sahip olacağı aktarılan Galaxy Watch 3, sürpriz olmadığı üzere Türkiye’de de satılacak teknoloji ürünler arasında yer alıyor. 5 Ağustos tarihinde Galaxy Fold 2 ile yeni bir kablosuz kulaklığın da tanıtılacağı biliniyor.

İlginizi Çekebilir

Modelin en büyük rakibi Apple Watch Series 5